Stovykla Utenos Dauniškio gimnazijos mokinių tėvams „Pažvelk kitaip“

stovyklaSpalio 19 d. Utenos Dauniškio gimnazijos mokinių tėvai rinkosi į jau antrus metus iš eilės rengiamą stovyklą „Pažvelk kitaip“. Vienas iš pagrindinių stovyklos tikslų - sukurti darnią, aktyviai veikiančią tėvelių bendruomenę, kuri domėtųsi paauglio gyvenimu, nebijotų klausti, dalyvauti, spręsti iškylančias problemas ar sunkumus kartu. Mums svarbu, kad mokykla, tėvai ir vaikai, veiktų viena kryptimi, tad praėjusį šeštadienį susitikome suderinti šio reiškinio esminius akcentus.

Besiruošdamos stovyklai, visuomet kruopščiai parenkame veiklas. Šių metų stovyklai ieškojome užduočių, kurios maksimaliai leistų tėvams patirti jausmą arba iššūkį su kuriuo dažniausiai susiduria augindami paauglius. Pasak tėvų, kurie jau antrus metus iš eilės dalyvavo stovykloje, šiemet veiklos buvo sudėtingesnės, nepatogios bei verčiančios susimąstyti.

Džiaugiamės gimnazijos mokinių tėvais, kurie skyrė savo brangų laiką stovyklai: dalinosi patirtimi, įžvalgomis, padėjo vieni kitiems, mokėsi vieni iš kitų, tobulino asertyvaus bendravimo su paaugliu įgūdžius, analizavo sudėtingas situacijas, kurioms kartais, deja, neįmanoma iš anksto pasiruošti. Tėvų refleksijos mus skatina nesustoti ir jau dabar pradėti ruoštis sekančiai stovyklai.

Psichologė Agnė Vaiciukevičienė ir socialinė pedagogė Laura Peršonienė

Papildoma informacija